As the sun go down...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

As the sun go down you can see too much
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Antrasis pergamentas - Ellizabeth Arck

Go down 
AutoriusPranešimas
Ellizabeth Arck
Miško elfas/ė
Ellizabeth Arck


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2009-04-26
Age : 28

Antrasis pergamentas - Ellizabeth Arck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antrasis pergamentas - Ellizabeth Arck   Antrasis pergamentas - Ellizabeth Arck EmptyKv. 10 29, 2009 10:24 pm

Ellizabeth Arck, mano nepilnas vardas. Esu kilusi iš kilmingos šeimos, esu iš kito žemės pusrutulio. Atkeliavau čia ieškodama šlovės. Ją ir gavau dabar valdau didžiąją Safyro dalį. Tai yra Žiemos slėnis ir Lyrų giria.

Esu miškų elfė, na gal labiau fėja. Tai nereiškia, kad esu maža, turiu laumžirgio sparnus ir išėjus iš miško sudegu... Atvirkščiai. Aš esu pakankamai aukšta, mano sparnai kaip drugelio ir jie išauga tik tada kai man jų reikia, labai mėgstu kalnus, dykumas ir požemines tvirtoves. Kaip tik dabar vieną tokią ir ruošiuosi užkariauti. Žinoma mano ausys smailos, plaukai ilgi, šokoladiniai. Akys rudos, todėl esu labai apgaulinga. Mano amžius perkopes žmonių pilnametystės ribas. Visada stengiuosi atrodyti, elgtis panašiai kaip žmogus, kad neišsiskirčiau. Žinoma tai padaryti man padeda magija, o mano magija labai stipri.
Atgal į viršų Go down
https://indream.forumlt.com
 
Antrasis pergamentas - Ellizabeth Arck
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pirmasis pergamentas
» Penktas pergamentas -- Oh Noes
» Trečiasis pergamentas - Alexa ;D
» Ketvirtasis pergamentas - Mėja.
» Šeštasis pergamentas-Sven

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
As the sun go down... :: Pradžia :: Personažų aprašymai-
Pereiti į: